De IBIZA hairwraps zijn mooie, vrolijke hairwraps gemaakt van prachtig glanzend glitterdraad in verschillende vrolijke kleurtjes. De hairwraps zijn afgewerkt met verschillende kraaltjes, bedeltjes en super mooie veer.
De haarlus/ haarnaald om de hairwrap in het haar te bevestigen met de microring zijn los verkrijgbaar. Kijk hiervoor bij benodigdheden.
€8,50
Op voorraad
product details
De IBIZA hairwraps zijn mooie, vrolijke hairwraps gemaakt van prachtig glanzend glitterdraad in verschillende vrolijke kleurtjes.
De hairwraps zijn afgewerkt met verschillende kraaltjes, bedeltjes en super mooie veer. Na het zetten kunnen de hairwraps een aantal weken in het haar blijven zitten. Ze kunnen dus gewassen worden. Alleen even opletten met het borstelen van de haren, dat je er dan niet aan blijft hangen.
De IBIZA hairwraps zijn allemaal met de hand gemaakt.
Lengte van de hairwrap “Bohemian Style”: tussen de 40/42 cm zonder de veer
Kleur: Twisted mint en bruin. Afgewerkt met een naturel kleurige veer en zilveren bedeltje
Plaatsen van de hairwrap:
Je kunt de hairwrap door middel van de microring (knijpkraal) bevestigen in het haar. Dit is een ringetje aan de hairwrap die je met een tangetje dichtknijpt. Door dit ringetje weer open te maken kan de hairwrap ook weer makkelijk verwijdert worden en hergebruikt worden.
Voor de kleinere meiden (of als je hem niet vast in je haar wil hebben) is er ook de mogelijkheid om er een clip inn van te maken. Door middel van een hulpstukje kun je dan een elastiekje of haarspeldje aan de hairwrap vast maken, waardoor deze makkelijk is en uit te doen is.
LET OP: De veer aan de onderkant van de hairwrap zit nog los als je deze geleverd krijgt. Deze moet je zelf vast
knijpen op de gewenste lengte.
In de video zie je hoe je zelf een hairwrap met microring kunt plaatsen. Uiteraard ontvang je bij de bestelling een duidelijke beschrijving. De haarlus/ haarnaald om de hairwrap in het haar te bevestigen met de microring zijn los verkrijgbaar. Kijk hiervoor bij benodigdheden.